Çelik Kapı

Çelik kapılar saç ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız olan sağlam kapılardır. 1990’lı yıllarda başlayarak ortaya atılan “Çelik Kapı” ifadesi zaman içinde olmazsa olmaz tüketim maddeleri arasında yerini almıştır. Önceki zamanlarda bir lüks göstergesi olarak kabul edilirken günümüzde olmazsa olmaz bir yapı malzemesi olarak görülmekte ve kullanılmaktadır.

1990 yıllarında bir kaç firmayla üretimi başlayan Çelik Kapı zaman içerisinde Metal sektöründe önemli bir paya sahip iş kolu haline gelmiştir.  Bu iş kolunun bu kadar büyümesindeki en önemli faktör hırsızlık olaylarında büyük bir caydırıcılığa sahip olmasıdır. Yapısal olarak ahşap kapılar ve önceki sistem sac kapılara oranla darbelere karşı daha dayanıklıdır. Kullanılan kilit sistemlerinin de bu çelik kapı sektörünün büyümesinde büyük bir payı vardır. Gün geçtikçe bu hizmette artan talep daha güvenli daha sağlam ve daha uzun ömürlü kilit sistemlerinin geliştirilmesine zemin yaratmıştır. Çelik kapı ve kilit sistemleri birlikte kullanılarak dışarıdan gelecek tehditlere karşı koruma sağlamıştır.

Doksanlı yılların başında bir kaç üretici ile başlayan çelik kapı sektörü artan talep sonucunda üretici sayısında sürekli yükselen bir grafik çizmeye başlamıştır. Ülke şartları da göz önünde bulundurulduğunda çelik kapıya olan talep gün geçtikçe artmış bugün vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Özetle, çelik kapı bir lüks tüketim malzemesi değil olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

Ücretsiz keşif ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz:

 

Rotaser Group, Güven Demektir!

Rotaser Group Farkıyla

Ücretsiz Keşif
Uygun Fiyat Avantajı
Kaliteli Ürünler
Estetik ve Şık Görünüm
3 Yıl İşçilik Garantisi
Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Edinmek İçin İletişime Geçiniz

× Destek Hattı